Apie mus

UAB ''LANGŲ BROKERIS“tai langų gamintojų ir jų Klientų (fiz./jurid.) tarpininkas Lietuvoje ir ES. Mes padėsime Jums greitai, kokybiškai ir patogiai pasirinkti langų gamintoją. Vienintelis darbas, kurį reikia padaryti mūsų Klientui – tai išsakyti savo norus ir galimybes. Visą kitą – už Jus padarysime mes!

 

Jums nereikės gaišti savo brangaus laiko ir eikvoti papildomų išteklių renkantis langus. Mūsų specialistai konsultuos Jus visais langų komplektacijos klausimais bei operatyviai pateiks Jums susistemintą langų gamintojų pasiūlymų medžiagą. Jums liks tik pasirinkti patraukliausią langų gamintojo pasiūlymą ir toliau bendradarbiauti tiesiogiai su gamintoju. Mes bendradarbiaujame su ilgametę patirtį turinčiais langų gamintojais, todėl galime garantuoti jų produkcijos kokybę.

Patikėkite mums savo norus ir galimybes, o mes Jus nustebinsime kokybiškų paslaugų operatyvumu!


Greičiau

Operatyviai surenkame langų gamintojų pasiūlymų medžiagą, ją susisteminame ir pateikiame savo Klientui. Išbaigta langų gamintojų pasiūlymų medžiaga mūsų Klientą pasiekia per 10 darbo dienų. Iš gautų pasiūlymų, galima išsirinkti palankiausią pagal pagaminimo terminą.

Daugiau

Per trumpą laiką mūsų Klientas gauna visą įmanomą langų gamintojų pasiūlymų kiekį. Galbūt, už tą pačią kainą, vienas iš gamintojų siūlo geresnę komplektaciją ar daugiau paslaugų.

Pigiau

Patikėdamas mums savo poreikius, mūsų Klientas sutaupo ne tik savo laiką ir papildomas išlaidas, bet gali rinktis iš daugelio langų gamintojų pateiktų pasiūlymų, atsižvelgiant į jų kainą.